Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

kg5

 У Львові 26-28 травня відбудеться Свято Спорту ім. К. Гурського – уродженого львів’янина, легендарного тренера польської збірної з футболу. Адже збірна під його керівництвом, котру називали «Орли Гурського», досягла найбільших і досі не перевершених успіхів в історії польського футболу.

Гурський А історія цієї збірної має безпосередній стосунок до України, і до Львова зокрема, адже її славетний тренер - Казімєж Гурський (Kazimierz Klaudiusz Górski) – народився та навчався у столиці Галичини. А товариський матч у Львові – був останнім матчем ції зіркової команди під його проводом.

орли гурськогоДо речі, цього року минуло 96 років від народження Казімєжа Гурського. Цьогоріч також Федерація футболу Республіки Польща відзначає 46 років з моменту старту діяльності Казімєжа Гурського у якості головного тренера футбольної збірної Польщі, визнаного найбільш видатним тренером в історії польського футболу. Під його керівництвом збірна Польщі досягла найбільшого успіху в історії польського футболу: у 1972 році - золота медаль на Олімпійських іграм в Мюнхені, у 1974 році – 3 місце на Чемпіонаті світу у Федеральній Республіці Німеччина і в 1976 році – срібна медаль на Олімпійських іграх у Монреалі (Канада).

 Казімєж Гурський керував збірною з футболу Польщі у 74 матчах, із них вона здобула 45 яскравих перемог. Саме він належно оцінив таланти видатних польських футболістів світового рівня: Казімєжа Дейни, Влодзімєжа Любанського, Анджея Шармача, Роберта Гадохи, Гжегожа Лято, Яна Томашевського та багатьох інших.

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine