Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Современность: новые вызовы

Легенда футбола раскрывает самые актуальные темы.

Futbol360 950

Каждая футбольная команда уникальна. Ведь это семья. А в каждой семье есть свои традиции и обычаи. В данном случае команды отличаются стилем игры, даже духом игры.

Foot

В мире столько разных занятий, увлечений. И каждый находит то, что ближе ему. Я своё нашла давно.


Стан справ в українському футболі зараз не може не турбувати. Українському вболівальнику доводиться отримувати сумні новини одну за одною. Для тих, хто якось витримав всю плачевність ситуації у Лізі Парі-Матч, приготувала сюрприз наша збірна зі своїм "сенсаційним" виступом. І на десерт - "Дніпро" за крок до зникнення. Це було останньою краплею у наш "казан розчарувань". Але попри всю болючість і катастрофічність ситуації, мусимо визнати, що це цілком логічний розвиток подій. Так, провальна гра головної команди країни розчарувала, але цей провал не став несподіванкою. Неадекватні рішення тренерського штабу, неспроможність Фоменка створити цілісну команду та недієва політика ФФУ не залишали іншого сценарію виступу на Євро. Лише надія залишалась в українських фанів. Надія на чудо, на героїзм наших збірників. А надія, як відомо, помирає останньою.

11ceb.jpg

У цій статті я хочу порушити тему виступу футболістів з українським паспортом в чемпіонаті Росії. Зараз в Україні з переходом Євгена Селезньова в ФК "Кубань" вся футбольна громадськість почала дуже критикувати футболіста. Та під гарячу руку експертів та тренерів потрапили й інші футболісти, які грають у Росії.

 

Сенсация с Лестера

Нападающий Лестера рассказывает о том, почему подписанные футболки хранятся у него в шкафу, как невеста изменила его жизнь и почему он рад, что не попал в шорт-лист претендентов на звание Личности года.

vardi1

prem

Прем`єр-ліга теперішнього сезону демонструє неабияку інтригу, команди-лідери ніяк не можуть досягнути стабільності у результатах. Найбільш рівно і впевнено черговий відрізок у сезоні проходить «Арсенал», непогано тримається і «Манчестер Сіті». А ось «Манчестер Юнайтед» як при температурі кидає в різні сторони, то вони демонструють цікавий і комбінаційний футбол, а інколи і не знають що з тією кулею робити. Подібна ситуація і в «Ліверпулі», де зараз відбувається перебудова команди на ходу. Безнадійно забуксував лондонський «Челсі», тут команді потрібний потужний нервовий заряд. Хто ж за таких умов зможе «вирулити» і почати робити впевнені кроки до завоювання медалей.

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine