Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

11ceb.jpg

У цій статті я хочу порушити тему виступу футболістів з українським паспортом в чемпіонаті Росії. Зараз в Україні з переходом Євгена Селезньова в ФК "Кубань" вся футбольна громадськість почала дуже критикувати футболіста. Та під гарячу руку експертів та тренерів потрапили й інші футболісти, які грають у Росії.

 

Критикують, кажуть: " Як можна в період війни грати в країні, яка воює проти твоєї Батьківщини? як можна заробляти гроші в лігві ворога? Як можна взагалі перебувати в Росії?" Так, у чомусь я розумію людей, які так говорять. Я сам патріот України, вболіваю за збірну, дуже люблю та поважаю традиції свого народу. Відношення до Росії, мабуть, як і у більшості українців негативне.

futbol_3_0.jpg

Але в цій ситуації є й інша сторона медалі, яку неодмінно треба розглянути, щоб все-таки зрозуміти футболістів. На таке рішення футболістів впливають декілька факторів:

Перший, та напевно найголовніший - це фінансова складова.

Як не прикро, але все ж таки в російському чемпіонаті клубів, які можуть забезпечити гравцям вигідні умови контракту та велику зарплатню, на яку вони зможуть прогодувати себе та свою сім′ю, більше. У той час, як в Україні це можуть забезпечити два-чотири клуби прем′єр-ліги. Як не жахливо та прикро, зараз у світі все вирішують гроші.

Другий - це рівень чемпіонату.

Треба бути реалістами та розуміти, що зараз рівень чемпіонату України нижчий ніж чемпіонату Росії. У Росії в цьому сезоні за чемпіонство боряться близько шести клубів. А в Україні, як завжди, два клуби. Для професійного футболіста, на мою думку, дуже важливо грати в чемпіонаті, у якому є конкуренція,  а не все вирішено з початку сезону. Грати для глядачів, яких зараз приходить дуже мало на матчі чемпіонату, хоч в Росії також не стовідсоткова відвідуваність, але все ж таки більше ніж у нас.

Третій фактор - це сім′я.

У багатьох футболістів є родичі в Росії, для яких важливо спілкуватися з ними. Граючи в Росії, їм це буде набагато легше. Відмовитись від родичів та сім′ї, через політику? Я гадаю, що це як мінімум нерозумно. Як кажуть, сім′я-найголовніше.

Я вважаю, що не треба критикувати та осуджувати футболістів, які прийняли рішення грати в Росії. Усе ж таки це професійні футболісти, для яких важливий тільки спорт. Футбол повинен бути окремо від політики.

5660851215d70.jpg

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine