Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Після розформування команди в 2013 році, останнім часом з′являється інфомація, що "Кривбас"повертається на футбольну мапу українського футболу. Після двох років сподівань та надій ,мітингів,маршів фанатів та пошуків спонсорів,а також небайдужих до долі команди людей. І нарешті,після довгих очікувань, футбольний клуб "Кривбас" повертається. 

FyvzZEzDp60.jpg

В серпні 2015 року "Кривбас" заявився на друге коло чемпіонату Дніпропетровської області,який проходить по системі( весна-осінь). До складу команди увійшли вихованці ДЮСШ"Кривбас" 1997-1998 року народження.

15 серпня 2015 року стартувало друге коло чемпіонату області. І криворізька команда провела свій матч проти чемпіонів області- "ВПК-Агро". Результат матчу невтішний: програш 0:2. Але це не так важливо. Головне,був покладений початок відродження великого клубу "Кривбас". Закінчили чемпіонат на 10 місці( всього брали участь 13 команд )

Після цього проводяться богато товариських матчів. Також команда бере участь в чемпіонаті міста, на турнірі президента ФК "Інгулець" Олександра Поворознюка та в кубку Придніпров′я.

На початку 2016 року головний тренер Сергій Мазур та директор ФК "Кривбас" Тарас Стретовіч заявили, що подали заявку на участь в Другій лізі і тим самим бажають поетапно повернути криворізький клуб в професійний спорт.

На це звісно ж потрібне фінансування. З цією проблемою тренер та директор "Кивбасу" завітали до міського голови Юрія Вілкула ( зустріч відбулася 01.01.2016р. ). На прохання посприяти залученню спонсорів для фінансування міського футбольоного клубу, Ю.Вілкул пообіцяв,що обов′язково буде звертатися до керівництва "Арселору" , "Метінвеста" та до інших підприємств та спонсорів. І додав, що вже виділено 10 млн. на реконструкцію стадіону.

Підсумовуючи вище сказане,, я думаю, всі розуміють, що з′явилась реальна можливість повернення ФК "Кривбас" до еліти українського футболу. 

Для такого великого,сучасного,прогресуючого міста як Кривий Ріг, дуже важливо мати професійний футбольний клуб, який виступатиме в Прем′єр лізі України. Цього бажають віддані вболівальники та звичайні жителі міста. Адже ФК "Кривбас" це не просто клуб, це один із символів Кривого Рогу.

xnyAp1--2Xs.jpg

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine