Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Чемпионат Италии, 36 тур: Лацио - Интер Команду Манчини с соседями из «Милана», конечно, не сравнить, однако и «Интер» приучил к тому, что следом за победными матчами, в которых «неро-адзурри» порой удается просто все на поле, следует неубедительное выступление. Так было в Турине с «Торино» (поражение 1:2), так было в Генуе, где «Дженоа» навязал серьезную борьбу и выиграл 1:0. В 35-м туре на «Сан-Сиро» «Интер» силой своего натиска склонил к поражению «Удинезе». Удинцы дерзко начинали оба тайма, в 1-м Теро эффектно забил на 9-й минуте.

История футбола многообразна и охватывает большое количество имен, названий стадионов, легендарных матчей и присужденных кубков. Порой поражаешься, как много людей стоит за каким-то событием, какие титанические усилия были приложены. Часто переливы кубков и яркие огни стадиона, увиденного своими глазами или просмотренного по телевизору, тем не менее затмевают ту часть людей, которая часто остается недооценённой, хоть и играет немаловажную роль – это футбольные фанаты.

1

Андрій Шевченко

«Динамо» (Київ) (1994–1999)

Андрій Шевченко народився в селіДвірківщинаЯготинського районуКиївської областів сім'ї прапорщика Миколи Григоровича Шевченка. Через три роки після народження сина сім'я Шевченків переїхала доКиєва — у район Оболонь.В 9 років потрапив до футбольної секції. Перший тренер — Олександр Шпаков. Батьки спочатку скептично ставилися до такого захоплення свого чада, але тренер зумів переконати їх.

У 1991 році «динамівські» юнаки перемогли у чемпіонаті СРСР серед хлопців 1976 р. н. Команда їздила на міжнародні турніри до Європи, зокрема, зіграла на міланському «Сан-Сіро» та перемогла у валлійському турнірі «Кубок Ієна Раша». За хорошу результативність на цих змаганнях Андрій отримав пару бутсів із рук самого Іана Раша.

Футбол вважається найпопулярнішим видом спорту в світі ігор.

За своїм походженням це стара гра. Кажуть, що навіть у Китаї в 400 році до н. е. грали в ігри схожі на футбол.

Пізніше, в неї грали ще в Стародавньому Єгипті та Римі. Сьогодні цю гру грають більш ніж в 140 країнах. Особливо це популярно в деяких європейських та латиноамериканських країн. Я знаю, що британці є затятими шанувальниками цієї гри. У них навіть є деякі футбольні клуби Прем'єр-Ліги, такі як Манчестер Юнайтед, Челсі та Арсенал.

В футбол грають на Олімпіаді. Перший Чемпіонат світу був в Монтевідео, Уругвай. Щороку в Європі проводять змагання чемпіонату і раз у чотири роки – Чемпіонат Світу.

В світі існує багато різних вилів спорту, але мені подобається футбол.

Чому?!

Футбол-командна гра.Команда- це друзі;однолітки.Спілкування з якими є дуже важливим і цікавим.Адже спільне вирішення важливих питань зближує, згуртовує.

Заняття футболом позитивно впливає на здоров`я і розвиток людини.Футболісти завжди вирізняються фізичною силою,технікою.

Футбол- гра відома в усьому світі.Цей вид спорту виховав багато людей:Андрія Шевченка,Андрія Ярмоленка,Дієго Марадонну,Олександра Шовковського.

Футбол – це моє життя

         Почну з того, як футбол став невід'ємною частиною мого життя. В 2012 році, всі ви, напевно, пам'ятаєте: в Україні проходив чемпіонат Європи з футболу. Незабутні враження залишив в моїй пам'яті матч збірної України зі збірною Швеції, який проходи у Києві, де Україна отримала перемогу з рахунком 2:1. З цього все і почалося. З ранку до вечора ми з друзями грали в футбол, батьки купили нам футбольні форми і футбольні м'ячі. У вересні того року моя мама відвела мене до дитячої школи футболу, де я займаюсь улюбленим видом спорту і по цей день.

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine