Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Европа

Futbol360 950

Каждая футбольная команда уникальна. Ведь это семья. А в каждой семье есть свои традиции и обычаи. В данном случае команды отличаются стилем игры, даже духом игры.

Borusia

Я не буду вам рассказывать о великом клубе с легендарными игроками. Я познакомлю вас с искренним и красивым футболом.

loban0

Любители футбола старшего поколения заставшие начало 1960-х годов, должны хорошо помнить знаменитые угловые удары нападающего киевского "Динамо" Валерия Лобановского.Он закручивал мяч столь искусно ,что тот,описывая кривую, вдруг резко заворачивал в ближний или дальний угол неожиданно для вратаря.

Стан справ в українському футболі зараз не може не турбувати. Українському вболівальнику доводиться отримувати сумні новини одну за одною. Для тих, хто якось витримав всю плачевність ситуації у Лізі Парі-Матч, приготувала сюрприз наша збірна зі своїм "сенсаційним" виступом. І на десерт - "Дніпро" за крок до зникнення. Це було останньою краплею у наш "казан розчарувань". Але попри всю болючість і катастрофічність ситуації, мусимо визнати, що це цілком логічний розвиток подій. Так, провальна гра головної команди країни розчарувала, але цей провал не став несподіванкою. Неадекватні рішення тренерського штабу, неспроможність Фоменка створити цілісну команду та недієва політика ФФУ не залишали іншого сценарію виступу на Євро. Лише надія залишалась в українських фанів. Надія на чудо, на героїзм наших збірників. А надія, як відомо, помирає останньою.

Ars_Les

«Арсенал»: Чех - Бельерин, Мертезакер, Косельни, Монреаль - Кокелен, Рэмси - Окслейд-Чемберлен, Езил, Санчес – Жиру

Запасные: Оспина, Чеймберс, Фламини, Эльнени, Уолкотт, Уэлбек, Кэмпбелл

«Лестер»: Шмайхель - Симпсон, Морган, Хут, Фухс - Марез, Дринквотер, Канте, Олбрайтон - Оказаки, Варди

Запасные: Шварцер, Василевски, Чилвелл, Кинг, Грэй, Дайер, Ульоа

Арбитр матча: Мартин Аткинсон

11ceb.jpg

У цій статті я хочу порушити тему виступу футболістів з українським паспортом в чемпіонаті Росії. Зараз в Україні з переходом Євгена Селезньова в ФК "Кубань" вся футбольна громадськість почала дуже критикувати футболіста. Та під гарячу руку експертів та тренерів потрапили й інші футболісти, які грають у Росії.

 

images

Эти выходные обещают нам ряд интересных матчей в чемпионатах Англии и Италии. Именно в этих двух чемпионатах сохраняется интрига в борьбе за чемпионство. Итак начнем.

 

Чемпионат Англии 26 тур. 14.02.2016. 14.00 Лондон «Эмирейтс». «Арсенал» - «Лестер»

arsenal lester 140216 1

В день святого Валентина девушкам /женам, тех, у кого парни/мужья увлекаются футбол, не надо будет думать особо над подарком. Подарите им два часа в обед, для просмотра центрального матча АПЛ «Арсенал» - «Лестер»,  и подарок вам окупится.)

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine