Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

a_43059a8e.jpgФутбол-один з найпопулярніших видів спорту. Це гра, яка об’єдную мільйони людей різного віку та різних професій. Сьогодні існує безліч команд: від аматорських та дворових до професійних клубів. Але в моєму житті є одна дуже особлива команда.

 

 

Сьогодні я хочу познайомити з цією особливою, не схожою на інші команду. Знайомтеся – ХФК(християнський футбольний клуб)  «Пенуел». Клуб був заснований  у 2005 році Андрієм Вікторовичем та його однодумцями. На той момент це була  команда простих хлопців, які не мали  жодної фінансової підтримки  і професійних навичок футболістів.

На сьогодні це вже 8 команд, серед яких 3 дитячі, підліткова(2001-2002 р.н.), юнацька(1999-2000 р.н.), 2  дорослі та навіть жіноча.Команди клубу беруть участь у чемпіонаті міста та чемпіонаті України ДЮФЛ і мають дуже непогані результати: чемпіони міста (1996-1997 р.н. -2013 рік ; 1999-2000 р.н. -2014 рік; 2000 р.н. 2015 рік),срібні призери Чемпіонату міста (1998-1999 р.н. -2015 рік).

Це команда амбіцій. Незважаючи на те, що фінансування клубу практично лежить на плечах самих футболістів, команда мріє про створення власної футбольної академії. І ця мрія потроху збувається. Наразі ведеться робота  щодо придбання поля.

Це команда віри і принципів. Команда вчить не лише грати у футбол, але й жити за християнськими цінностями. Ми розуміємо, що не всі стануть визначними футболістами, але ми хочемо аби наші вихованці були хорошими людьми з правильними думками в голові і вірою в Бога в серці. Тому тренери вкладають свої сили і всю свою любов у своїх вихованців, намагаючись показати їм любов Бога до людей, усвідомити свою цінність в житті.

Це команда надій. Ця команда ніколи не здається.Навіть в масштабі сьогоднішніх реалій команда намагатися розвиватися, ставати краще та наближається до рівня професійних команд. Тому тренери постійно навчаються, відвідуючи курси та семінари, тренінги та майстер-класи і навіть вчать англійську.

Це команда, яка дає можливості. Клуб допомагає своїм вихованцям знаходити своє місце в українському футболі. Одна з футболісток жіночою команди, Анна Сидоренко, є однією з провідних гравців київської команди «Беличанка»; Владислав Фурман, екс-капітан юнацької команди, пробує свої сили в ужгородській «Говерлі».

Це команда дружби і цікавих знайомств. За час існування клуб знайшов багато друзів, серед яких є і відомі футболісти. Наші вихованці мали можливість спілкуватися з Юрієм Штурком, Григорієм Гараняном  та навіть з чемпіонкою світу, екс-воротарем збірної США Трейсі Нунан, яка провела майстер-клас для жіночої команди та учнів КЗШ№45.

Це не просто команда. Це справжня сім’я і в цьому її найбільша цінність. Я дуже рада бути її частиною, надихатись нею та надихати інших. Впевнена, що скоро про цю команду заговорить, як мінімум, вся країна. Адже в час коли, футбол творять гроші, має бути команда, у якої б’ється футбольне серце, незалежно від грошей та статусів. WCEjJOe3D2A.jpgDSC06914.JPGx_e815b61b_1.jpgeHuPUFODgOY.jpgіааіва.jpg

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine