Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

dsc9978.JPG

У футбольному світі існують легенди, зірки, унікуми, вундеркінди...Всі вони зуміли заробити такий статус шляхом особистих досягнень. Вони є прикладом для багатьох дітей, які хочуть займатися футболом. Ці футболісти є гордістю для своєї країни, для своєї нації, для своїх людей. Наприклад, Карлос Пуйоль - гордість Іспанії, Марадона- гордість Аргентини, Алан Ширер - гордість Англії.

Україна також має чим пишатися, у нас є такі футболісти, як: Андрій Шевченко,Анатолій Тимощук, Олег Блохін, Сергій Ребров, Володимир Безсонов, Олександр Шовковський та інші...

чсашо.pngЗараз я хочу розповісти про справжню людину, відданого капітана, неймовірно талановитого футболіста- Олександра Шовковського.
Олександр є великим футболістом для фанатів і патріотів України.

soshoПротягом довгих років він - найкращий воротар країни. Подивившись на його гру можна сказати, що він запросто побореться на одному рівні з Буффоном або Нойєром. Чудові сейви, стрибки, виходи один на один...

Можна згадати кілька матчів, в яких Саша ставав героєм для своєї команди. Один з таких- зі Швейцарією на чемпіонаті світу з футболу. Олександр відбив три пенальті, не пропустивши при цьому жодного м'яча, і тим самим вивів команду в наступний тур. Саша домігся такого визнання, як звання першого воротаря в історії, який на чемпіонатах світу з футболу в серії післяматчевих пенальті не пропустив жодного м'яча.

Не можу не згадати і про те, що Саша Шовковський в 1999 році був включений до списку 50-ти кращих футболістів Європи і претендентів на "Золотий м'яч".

Крім численних титулів і спортивних нагород, Шовковський є орденоносцем. У 1999 році він став кавалером ордена "За заслуги" III ступеня. Через 7 років Олександр був удостоєний ордена "За мужність" II ступеня.

Олександр Шовковський- ветеран, талісман і символ українського футболу, незважаючи на вік він продовжує захищати ворота свого клуба.
Це людина, яка є прикладом для багатьох дітей, що тільки починають свій футбольний шлях...

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine