Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Шлях до здійснення мрій

В житті кожної людини є те, що вона любить найбільше, що завжди покращує настрій, надихає, про що можна говорити годинами. В житті кожної людини повинна бути мрія та ціль, до якої вона буде йти. У кожного це своє: близька людина, яка-небудь річ, омріяна робота, подорож… А в мене футбол!

 

                Я почав захоплюватися футболом «з пелюшок». Це була лише мрія, яка, як я думав, не може здійснитися. А потім обставини склалися так, що батько, як подарунок на день народження,  записав мене  в футбольну секцію. Поступово я зрозумів, що футбол – це не лише вид спорту, гра, футбол для мене – це все! Дякуючи футболу,  у мене з'явилося багато товаришів та вірних  друзів. Футбол навчив мене бути стійким, витривалим, наполегливо працювати, виявляти повагу до людей, які мене оточують. Мене завжди цікавили біографії видатних футболістів, якими я так захоплювався, адже не можна стати успішною та відомою людиною, не докладаючи  щонайменших зусиль.

                Я часто замислювався над тим, за що люди люблять цю гру. Мабуть, за те, що ця гра дає таку кількість різноманітних емоцій одночасно: радість від перемоги, єдність багатьох людей, в інші дні байдужих одне до одного, сльози, якщо на 94 хвилині в твої ворота забили переможний пенальті… Ніщо не захоплює так, як гра мільйонів. А люди здавна потребували видовищ. Згадаймо хоча б бої гладиаторів!

                Особисто я сприймаю футбол перш за все як боротьбу характерів, особистостей, як відображення життя з його духом азарту, атмосферою змагань. Люблю стадіон, відчуття єдності, співпереживання гри, особливо коли футболісти грають від душі, намагаючись довести всім, а собі в тому числі, що ти – найсильніший, найспритніший, найкращий. Спортсмени дають можливість мільйонам людей відчути себе здатними  на перемогу десь-там, на своєму власному життєвому полі.

                Навчаючись в 11 класі, я усвідомлюю, що своє життя  мрію пов'язати саме з футболом і зробити це справою мого життя. Спочатку мрію зробити кар'єру гравця, а потім стати тренером, який вкладає у справу всю душу. Говорять, що людина, яка одного разу віддасть серце футболу, буде вірна цій грі до кінця життя. Це стовідсотково про мене!  Я на одному подиху годинами можу спостерігати лише три речі: як падає сніг, як горить вогонь і як 22 футболісти бігають по полю.

                                             Сологубов Андрій,

 учень 11-Б  класу

КЗШ №114

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine