Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

МОЇ СХОДИ ДО ОЛІМПУ

(За порадами від Олега Гусєва, півзахисника ФК «Динамо» Київ)

Сьогодні, як і в усі часи, головним видом спорту, яким захоплюютьсяі цікавляться мільйони людей на всій Землі, є футбол. Саме він здатен об'єднувати нації, згуртовувати людей перед труднощами і надавати віру в перемогу до останньої хвилини. Як личить всьому великому, у футболі є свої кумири, свої шанувальники, ось чому так багато хлопців і дівчат мріють стати професійними футболістами. Зробити це неважко, головне  -  мати здоров'я і відповідально підходити до тренувань.

В головну команду країни  «Динамо»  Олег Гусєв  потрапив, ніби з корабля на бал, фактично минаючи  юніорські команди та  молодіжнузбірну України. В 2003 це здавалося якоюсь казкоючи сюжетом розповсюдженого в мистецтві  жанру «американска мрія». А от сьогодні Олегу Гусєвулегше пояснити свій феноменальний успіх.

Порада 1                                                                                                                                              Мрійте! В моєму випадку визначальну роль зіграло величезне бажання стати професійним футболістом, про це я мріяв з раннього дитинства й намагався досягти своєї мрії дуже  наполегливо, а перешкод на моєму шляху, повірте, було багато…

Порада 2

Від вас це не залежить!

«Головне вчасно зустріти на своєму шляху потрібних людей», - говорив  Джон Ленон, лідер групи «Бітлз». І я таку людину, на щастя, зустрів, нею був тодішній наставник «Арсеналу» - В΄ячеслав Грозний. Він довіряв мені, за що я намагався стати ще кращим гравцем і не розчарувати його.

Порада 3

Не конфліктуйте зі своїми наставниками – їм краще знати!

В дитинстві мені, як і більшості однолітків, подобалось забивати голи, тому в усіх своїх командах я виконував функції форварда. Але потім тренер змістив мене на правий фланг півзахисником. А вже в «Динамо» мене періодично відсували ще нижче – на позицію крайнього захисника. Звичайно ж мене ніхто не запитував: подобається мені це чи ні, але я радий, що хоч на ворота не поставили!

Порада 4

Читайте! Тренування потрібні не тільки для тіла, але й для мозку!

Порада 5

Кожен гравець має свої «козирі»!

Не дивлячись на те, що я невисокого зросту, я можу швидко змінювати напрямок руху, швидкість, мислення на полі. Кожен футболіст, у якого відсутні якісь дані, повинен вміти використовувати свої переваги на користь своєї команди, адже футбол – командна гра.

Порада 6

Шкідливим звичкам – ні! Спорт і шкідливі звички – несумісні! Особисто я найбільше полюбляю – грейпфрутовий сок.

Порада 7                                                                                                                                                                   Хотів би порадити всім починаючим футболістам, що не потрібно на початковій стадії багато уваги приділяти фізичній підготовці, це з часом можна буде надолужити. Потрібно більше працювати з м’ячем, намагатися вдосконалити свою техніку. Тому що від закладеного фундаменту в юному віці залежить майбутня майстерність.

Порада 8                                                                                                                                                       Будь просто гарною людиною! А футбол зроби своїм способом життя.

Пройшовши травми , біль і зради,
Я розумію: це не просто гра-
Він  мій життєвий шлях назавжди,
Футбол – це стиль мого життя.                     
Хоч падав я, але завжди вставав,
І програвав не раз
,та не зламався,
І силу всю на тренуваннях віддавав,
Щоб я сьогодні вище підіймався
.

Не можна зупинятися ніколи,
Коли ти хочеш цілі досягти.
Помилка - краще будь-якої школи,
І тільки так досягнеш ти мети!

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine