Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

        05 березня 2016 року -  доленосний у спортивному житті. Нашому заслуженому майстру спорту  Володимиру  Микитовичу Маслаченку виповнилося б вісімдесят років. Що ми знаємо про цю видатну людину? Знаємо, що грав на позиціїворотаря, був одним з найкращих радянських воротарів кінця1950-х— першої половини1960-х років. Після завершення футбольної кар'єри став одним з найвизначніших спортивних коментаторівСРСР, а потім і Росії.

       За роки виступів Володимир Маслаченко провів 315 матчів учемпіонаті СРСР, у тому числі 196 у складімосковського «Спартака». Завоював титул чемпіона СРСР (1962), тричі був володаремКубкаСРСР1957,1963і1965). 1957 року був включений до основного складузбірної СРСР, захищав ворота національної збірної начемпіонаті світу з футболу 1958.

     На зорі футбольної кар'єри, Володимир Микитович грав за клуби:«Спартак» (Кривий Ріг),«Металург» (Дніпропетровськ),«Локомотив» (Москва).

       Після закінчення футбольної кар'єри пішов ужурналістику. Коментатором Всесоюзного радіо і Центрального телебачення Держтелерадіо СРСР пропрацював з невеликою перервою з1970по1991роки (в19721973роках Маслаченко намагався знайти себе яктренер). З 1973 по1990роки був спортивним коментатором програми «Час» на Центральному телебаченні. Пізніше був футбольним коментатором телеканалу «НТВ-Плюс Футбол». Крім НТВ, коментував ще й на Першому каналі.

         Уся спортивна  українська молодь  разом зі  старшим поколінням  знає цього чоловіка,  постійно вшановує його пам'ять.  Люди, які оточували Володимира Маслаченка відгукувалися  як про гарного коментатора, зразкового сім’янина. Після закінчення футбольної кар’єри, Володимир Микитович багато навчався  у відомих коментаторів одним з яких був Озеров.  

          Як добре ,що не зважаючи  на всі перешкоди,  життя Володимира  Микитовича є прикладом для молодого покоління , взірцем внутрішнього стрижня, незвичайний.  Він виховував людяність і запеклість у боротьбі, жив футболом, бо це гра, а не ремесло.  Ми раді ,що така видатна людина народилася на українській землі , і що саме він був представником українського футболу.

       Володимир Микитович залишився неперевершеним гравцем, коментатором, а також хорошою людиною.

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine