Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Футбол – це моє життя

         Почну з того, як футбол став невід'ємною частиною мого життя. В 2012 році, всі ви, напевно, пам'ятаєте: в Україні проходив чемпіонат Європи з футболу. Незабутні враження залишив в моїй пам'яті матч збірної України зі збірною Швеції, який проходи у Києві, де Україна отримала перемогу з рахунком 2:1. З цього все і почалося. З ранку до вечора ми з друзями грали в футбол, батьки купили нам футбольні форми і футбольні м'ячі. У вересні того року моя мама відвела мене до дитячої школи футболу, де я займаюсь улюбленим видом спорту і по цей день.

 

         Своє місце на полі я визначив одразу – голкіпер. Чому саме голкіпер? Я цього пояснити не можу. Тільки розповім, що я відчуваю, коли стою на воротах. Це відчуття відповідальності за свою команду, це відчуття того, що ти остання надія своєї команди на перемогу, коли м'яч летить на тебе. І не з чим не можна порівняти те відчуття, коли на останніх хвилинах ти відбиваєш вирішальний м'яч і твоя команда перемагає, і тебе в цей момент переповнюють такі емоції, що їх не зрівняєш ні з чим у світі.

Футбол – це моє життя. Я граю у футбол завжди і всюди: на тренуваннях, на вулиці з друзями, в школі на перервах, на уроках фізкультури, навіть вдома, ну, звичайно, коли немає батьків. Що мені дав футбол? Я став більш відповідальним, дисциплінованим, самостійним, наполегливим, терплячим, рішучим. Разом зі своєю командою та нашим тренером - Русланом Вікторовичем я здобув вже чимало перемог, а ще більше перемог попереду.

Мій кумир Лев Іванович Яшин – це легендарний голкіпер, якого у 2000 році ФІФА визнала кращим голкіпером 20 століття. Це була дуже відповідальна людина, дисциплінована. За все своє життя він жодного разу не спізнився на тренування. В нього була блискавична реакція. Він часто наголошував, що голкіпером бути дуже важко, дуже відповідально. З однієї сторони гарний голкіпер – це пів-команди, а з іншої сторони, на відміну від польового гравця, кожний промах голкіпера – помічають усі. Тому треба багато працювати та тренуватися.

         Я хочу закінчити свою розповідь словами Лева Яшина: «Такий вже спорт: будь-який, самий щасливий фініш – лише старт для чергових перемог, причому минулі перемоги, які б значні вони не були, не дають ніяких додаткових привілеїв». І я впевнений, що мої перемоги зараз це лише старт для моїх перемог у майбутньому.

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine