Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

В світі існує багато різних вилів спорту, але мені подобається футбол.

Чому?!

Футбол-командна гра.Команда- це друзі;однолітки.Спілкування з якими є дуже важливим і цікавим.Адже спільне вирішення важливих питань зближує, згуртовує.

Заняття футболом позитивно впливає на здоров`я і розвиток людини.Футболісти завжди вирізняються фізичною силою,технікою.

Футбол- гра відома в усьому світі.Цей вид спорту виховав багато людей:Андрія Шевченка,Андрія Ярмоленка,Дієго Марадонну,Олександра Шовковського.

Моїм кумиром є  Мессі,що грає за команду Барселона.Бо він молодий,активний,швидкісний,технічний.Леонель Мессі завжди до останнього бореться за м`яч.Він товариський, його поважають гравці та тренер.Цей футболіст і його гра є взірцем для наслідування.Я мрію стати схожим на нього.

Займаючись футболом я знайшов багато друзів,спілкування з якими мені приносить задоволення.Адже ми не лише граємо в футбол, ми вчимося дружити,розуміти один одного,співпереживали,допомагали, підтримували,цінували, спільно йшли до мети.Також під час тринувань та гри я отримував фізичні навантаження,які позитивно впливають на моє здоров`я.

Ми з командою їздимона змагання.Буваємо в різних містах,знайомилися з їх культурою,пам`ятками.Під час змагань заводжу цікаві знайомства,дізнаюся багато нового, спілкуюся з відомими футболістами.

Мені цікаво побувати на великих стадіонах,пограти на професійних полях. Ще я мрію поспілкуватися, з відомими футболістами, які поділяються своїм професійним досвідом.

Вперед до мети!!!

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine