Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Футбол вважається найпопулярнішим видом спорту в світі ігор.

За своїм походженням це стара гра. Кажуть, що навіть у Китаї в 400 році до н. е. грали в ігри схожі на футбол.

Пізніше, в неї грали ще в Стародавньому Єгипті та Римі. Сьогодні цю гру грають більш ніж в 140 країнах. Особливо це популярно в деяких європейських та латиноамериканських країн. Я знаю, що британці є затятими шанувальниками цієї гри. У них навіть є деякі футбольні клуби Прем'єр-Ліги, такі як Манчестер Юнайтед, Челсі та Арсенал.

В футбол грають на Олімпіаді. Перший Чемпіонат світу був в Монтевідео, Уругвай. Щороку в Європі проводять змагання чемпіонату і раз у чотири роки – Чемпіонат Світу.

Зараз я розповім про особливості будови поля. Футбольне поле повинно бути між 100 і 130 метрів в довжину і ширину між 50 і 100 метрів. Він ділиться на дві половини середньої лінією. В середині поля є центр кола і є мета на кожному кінці. У передній частині кожної з цілей воротарського і штрафний. Є пенальті у штрафному і пенальті дуги за її межами. Гра в футбол зазвичай триває півтори години. У перерві команди міняються половинами поля.

 

У футболу  є декілька різновидностей. Найпопулярніший з них(окрім оригіналу та Американського футболу) є Жіночий футбол, хоча він є порівняно новою грою.Начало формы

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine