Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Футбол очима споглядача

myach2Автор статті: Рибальченко Анастасія, учениця 6-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 73

Керівник: Аршулик Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури,

спеціаліст І категорії 

Сьогодні я хочу познайомити вас із своїм класним колективом – 6-Б.  Як говорить наш класний керівник, що ми й справді унікальні діти, і з цим не можна посперечатися, бо це дійсно так. Адже кожен член колективу є талановитим: тут знайдеш і художників, і танцюристів, і музикантів, і, звичайно ж, спортсменів.  Хочеться більше зупинитися саме на галузі спорту, зокрема футболу, адже наші хлопці -  заядлі футболісти - захопили всіх цим видом спорту. Вони проводять серед нас, дівчат, агітаційні програми, роз’яснювальні “лекції”, проводять соцопитування, показують і навчають різним трюкам. Тобто увесь клас живе у футбольній ейфорії. І це добре. Адже сорт – це запорука здоровя. Як добре бути здоровими, відчувати  комфорт, гармонію як фізично, так і духовно.

 

Якось ми стали з хлопцями сперечатися: який вид спорту є найпопулярнішим? Провели по школі опитування. І, як ви думаєте, який вид спорту набрав найбільшу кількість відсотків? Правильно, - футбол.    

Що ж у  цiй грi такого, що бiльшість людей усього свiту надає саме їй перевагу?  Я почала штурмувати хлопців класу, зокрема наших футболістів, що входять до шкільної, а деякі й до збірної Інгулецької команди (Бабін Даніїл, Бойко Нікіта, Пальчинський Артем, Терещенко Микита, Назім Денис), щоб ті пояснили, у чому секрет популярності гри!?                    

Футбол бере свiй початок,ще з 1175 року за часи правлiння короля  Генрiха II. Однак  потiм цю гру заборонили, i лише у 1603 роцi футбол знову було введено до списку дозволених спортивних ігор.

Сучасний  футбол”зявився у 1848 роцi.Правила до нього були написанi  лише 7 грудня 1863 року Англiйською футбольною асоцiацiєю.                                                                                

Як виявилося,  футбол – це стародавня гра,якою захоплювалися  вельможi,тобто королi та iмператори. Вони навiть влаштовували змагання між собою з футболу.

Минали роки,i гра стала доступною для всiх охочих!

Хлопці так захопили мене розповідями про гру, що так закортіло потрапити на справжній матч. Моїй мрії судилося здійснитися. Гра відбувалася між командами “Кривбас”  -  “Ворскла”. Такого всплеску емоцiй та адреналiну ще ніколи не вiдчувала. Матч закiнчився перемогою  «Кривбасу» . Я була дуже горда за команду  свого рiдного мiста.

Варто сказати, що прочитати чи почути розповіді про футбол - це лише маленька частинка всієї неповторності гри, що ніяк не зрівняється з побаченим на власні очі та відчутті при живомуперегляді. А коли граєш сам, то уся кров закипає в жилах.

Ось так я захопилася футболом. Тепер не  пропускаю  жодного  матчу. Пильно слiдкую за всiма подiями та новинами у свiтi футболу. Адже у футбол грають по-справжньому сильні духом, віддані своїй справі особистості. Тож бажаю усім зростати духовно і фізично, а значить - бути здоровими!

unShHkVHlOsrlDUTgvsb60

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine