Для того, чтобы написать статью, Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Вход

Я -  маленький футбольний геній

myach3Автор статті: Бабін Даніїл, учень 6-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 73

Керівник: Аршулик Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури,

спеціаліст І категорії

      Я – фанат спортивної гри – футбол. Ще з самого малечку з татом спочатку по квартирі, хоч як там мама не сварилася та  не сердилася на нас, проте нічого не могла вдіяти з такими завзятими футболістами-козарлюгами (як часто вона нас із татком називала), бо, крім того, що грали у мяч, ще й сто разів на день дивився мультфільм Як козаки грали у футбол, а потім уже й на подвірї грав у мяча. Так  по-тихенько зростав, виховувавсь і навчавсь футбольних азів.   

Коли підріс, то далі наші тренування перенеслись на спортивний майданчик, де я, як вітрогонище, ганяв у футбол. Звичайно, справжнім футболом то не можна було ще назвати, проте, як тато завжди говорив: Синку, усе в тебе вийде, адже це лише початок, а він може бути лише з перших кроків, спроб, удач і, як не прикро, поразок. Так і сталося! Тато був правий. Він мій перший тренер, мій наставник і помічник. Саме батько привив мені любов до футболу, надав перших навиків, а вже тренер-спеціаліст (Олександр Олександрович) удосконалює техніку футбольної гри.

Навіть мама захопилася грою, спостерігаючи за моїми успіхами. Тепер вона слідкує за кожним матчем, допомагає приготуватися на змагання. Не використовую слово важливі, бо для мене будь-яка гра – це важливо й серйозно, відповідально й почесно, адже від мене, як від члена команди, залежить успіх усієї команди в цілому.  

      Я дуже горджуся тим, що займаюся таким серйозним і корисним видом спорту. Моя мрія, як і будь-якого хлопчика, що захоплюється цим видом спорту, - стати відомим провідним футболістом своєї держави, відстоювати честь своєї команди на Чемпіонаті світу, а в подальшому  - справжнім асом-тренером футбольної команди збірної України, яка  ніколи не отримувала б поразок.

Я буду розвиватися, працювати натхненно над собою. І вірю, що все у мене вийде, адже по життю – борець. А це так необхідно для справжнього футболу.

islxoHtfB18 l1g9jRpFjlk

 Arsenal Barsa Bavaria DinamoJouveLiverpoolMilanMJUPSGRealRoma

Argentbig  Brazilbig  Englend  France big  Urugvaj Germania  Itali  Niderlandy  Portug  Spaine  Ukraine